FORMAADID

FORMAADID

Digiposter

Digiposter on liikuvat pilti edastav reklaampind ostukohas. Digiposter on kombineeritud kätepuhastusjaamaga, mis annab reklaampinnale väga olulise lisaväärtuse – kliendid tulevad ise reklaami juurde! Oleme digipostrid paigaldanud väga külastatavate toidukaupluste sissepääsuväravate lähedusse. Seega iga kauplusesse sisenev klient möödub kindlasti just meie reklaampinnast. Vahetult enne ostuotsust edastatud reklaam on uuringute kohaselt oluliselt mõjusam.

Sise-LED

Sise-LED ekraanid on suuremõõtmelised, mõjuvad ning eriilmeliste disainidega reklaampinnad, mis paiknevad läbimõeldud sõlmpunktides. Ekraanid varieeruvad kujunduselt, ent kõik on kahtlemata loomingulised pilgupüüdjad – esindatud on nii läbi mitme korruse laiuvad reklaampinnad kui ka mitmest LED-ist kokku integreeritud lahendused. Kaubanduskeskuste kõige rahvarohkemates kohtades jõuavad reklaamid võimalikult paljude potentsiaalsete klientideni – tee oma sisu nähtavaks!

Siseekraanid

Siseekraanid asuvad suurtes kaubanduskeskustes pilkupüüdvates asukohtades. Väliekraanidega võrreldes on siseekraanide eeliseks lai valik sisu, mida reklaamida. Väliekraanidel on liiklusohutuse tagamiseks keelatud reklaamida sähvivat sisu ja videosid, ent siseekraanid pakuvad võimalust tuua sihtgrupini efektseid lahendusi, mis kuidagi märkamatuks ei jää. Populaarsete kaubanduskeskuste mitmed reklaampinnad on ideaalne koht mõjuva sõnumi klientideni toomiseks.

LED-ekraan

Välireklaami tulevik on digitaalne. Meie portfellis olevad väliekraanid annavad Sinu kampaaniale täiendavat katvust. Kui soovid saavutada parimat müügitulemust oma toodetele või teenustele, siis kombineeri väliekraane meie digipostritega jaekaubanduses.

Välitulp

Välitulbad on loodud tähelepanu püüdmiseks käidavatel tänavatel, ühistranspordipeatuste, suurte kaubanduskeskuste sissepääsude ja erinevate teenuspakkujate vahetus läheduses – nii saavutavad meie poolt kuvatavad reklaamid maksimaalse potentsiaalsete kontaktide arvu. Välitulpadel reklaamitu jõuab jalakäijateni kohtades, kus on võimalik peatuda ning huvipakkuva sisuga tutvuda, mis annab võimaluse tuua sihtgrupini rohkem teavet Sinu teenuse, ürituse või toote kohta.