MEIST

MEIST

Digiposter OÜ on uus ambitsioonikas meediaettevõte, mille peamised tegevusalad on:

– digitaalne välireklaam
ambient-reklaamilahendused
– digiekraanide müük ja rent

Digiposter OÜ tooteportfellis on 70 digiekraani kaubanduskeskustes, ca 300 digipostrit jaekettides ning 11 suurt väliekraani. Kokku opereerib Digiposter OÜ üle 380-ne digitaalse meediapinna.

Ettevõtte suurimateks koostööpartneriteks on Viru Keskus, Solaris, Kvartal, Eeden, Rimi Eesti, Maxima Eesti, COOP Eesti, Selver jpt.
Meediapindade arvult on Digiposter OÜ Eesti üks suurimaid digitaalse välimeedia operaatoreid.

Meie meeskonna moodustavad Eesti digitaalse välimeedia visionäärid, kes kümmekond aastat tagasi Eestis sellele valdkonnale aluse panid.
Tiimis on täna 10 liiget ja me kasvame pidevalt.

Digiposter OÜ on uus ambitsioonikas meediaettevõte, mille peamised tegevusalad on:
 
– digitaalne välireklaam
– ambient-reklaamilahendused
– digiekraanide müük ja rent
 
Digiposter OÜ tooteportfellis on 70 digiekraani kaubanduskeskustes, ca 100 digipostrit jaekettides ja üheksa suurt väliekraani. Kokku opereerib Digiposter OÜ üle 150 digitaalse meediapinna.  
 
Ettevõtte suurimateks koostööpartneriteks on Viru Keskus, Solaris, T1 , Kvartal, Eeden, Rimi Eesti, Maxima Eesti, COOP Eesti jpt. Meediapindade arvult on Digiposter OÜ Eesti suuruselt teine digitaalse välimeedia operaator.
 
Meie meeskonna moodustavad Eesti digitaalse välimeedia visionäärid, kes kümmekond aastat tagasi Eestis sellele valdkonnale aluse panid. Tiimis on täna 8 liiget ja me kasvame pidevalt.